W ostatni piątek odbył się na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego wykład otwarty, zorganizowany przez Konwent Polonia oraz Innovative Ways Group. Prelegentem był doświadczony przedsiębiorca z branży gokartowej oraz równocześnie prezes Związku Filistrów Konwentu Polonia, Rafał Rogacewicz.

Podzielił się on z nami swoimi bogatymi doświadczeniami na tem at zakładania, prowadzenia oraz rozwijania działalności gospodarczej. W sposób niezwykle przystępny opowiedział o początkach swojej drogi oraz kolejnych etapach, które musiał przejść, żeby wypracować sobie pozycję jednego z liderów branży gokartowej w Polsce. Podczas długiej i niezwykle ciekawej dyskusji, która wywiązała się po wykładzie można było usłyszeć wiele anegdot oraz pasjonujących historii, opowiadających o trudach i przeszkodach, związanych z posiadaniem własnego „biznesu” oraz kreatywnych rozwiązaniach niezbędnych do ich pokonywania.

Wszystkim osobom uczestniczącym w wykładzie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszego profilu. Następne wydarzenia już wkrótce.